327 ДОБА, 16 СІЧНЯ 2022 РОКУ

Дата: 16.01.2023 11:06

ВІТАЮ, ГРОМАДО!

10:42

Із  офіційних повідомлень - на ранок  у Дніпрі ще тривають  аварійно - пошукові роботи.  Кількість загиблих  від влучання у житловий будинок, на жаль,   зросло до 35 .  Постраждалі у лікарнях продовжують боротьбу за життя. Ще довго не загоїться ця рана.

У Нікопольському районі вночі ворог з важкої артилерії обстрілював  Марганецьку громаду. Без втрат.

Інші території регіону  без надзвичайних подій, у нас також.  Інфраструктура працює. Після зимових  канікул  відсьогодні  розпочали   он-лайн навчання усі навчальні заклади.

Заклади та установи  громади без змін, працюють в штатному режимі. Для безперебійної роботи продовжуємо оснащення генераторами,  наразі  - це ЦНАП,  передано також  обладнання в старостинські округи.

Незмінним залишається  прохання ощадливо використовувати енергію, особливо у години  максимального споживання. Через значний дефіцит потужностей відключення тривають.   Тому зберігайте вдома запаси води, тримайте зарядженими телефони, ліхтарики та пауербанки.

Сирени не ігноруйте.

Мирного дня!

Селищний голова                                                   Геннадій СУМСЬКИЙ