ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 26.01.2023 16:27

Чергове засідання відбулось 25 січня 2023 року. Члени виконкому заслухали звіт директора КПНЗ «Дитяча мистецька школа» про роботу за 2021-2022 н.р. Зараз у школі навчається до двох сотень учнів. В Незважаючи на складні часи, діти продовжують навчання і на музичному, і на художньому відділеннях.

У минулому році 5 випускників школи вступило до вишів за напрямком архітектура, мистецтво. У 2022 році як і в 2021 вихованці закладу приймали активну участь у всерівневих он-лайн конкурсах, включаючи міжнародні. На сьогодні розширилась доступність до участі в подібних заходах, тому і у нас є чимало переможців і дипломантів.

Із інших питань черги денної розглянули:

- уточнення селищного бюджету 2023 року в частині надходження освітньої субвенції з державного бюджету ;

- внесли зміни до Порядку надання одноразової матеріальної допомоги для встановлення пам’ятників та впорядкування могил військовослужбовців, які загинули в період проходження служби та осіб, які загинули внаслідок воєнних дій під час виконання службових обов’язків;

- затвердили надання матеріальної допомоги громадянам, що потрапили в складні життєві обставини та грошової допомоги військовослужбовцям;

- затвердили протоколи житлової комісії та комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету селищної ради, а також результати конкурсу щодо надання житлово -комунальних послуг.

Крім цього, прийнято рішення про організацію безкоштовного гарячого харчування учнів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти громади у 2023 році.

Документ регламентує порядок організації безкоштовного харчування, контингент пільговиків, вартість та буде застосований у разі, коли заклади розпочнуть роботу у режимі оф-лайн.

Маємо надію, що так і буде. Вже є три нових шкільних автобуси, придбаних за кошти державного та місцевого бюджетів.

Все відновимо. Не зупиняємось!,