Участь у конгресі місцевих та регіональних влад

Дата: 07.03.2023 09:51

04 березня 2023 року селищний голова Геннадій Сумський разом з представниками Дніпровської районної державної адміністрації, Дніпровської районної ради та головами виконкомів місцевих рад Дніпровського району взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Зустріч відбулась в онлайн-режимі під головуванням Президента України В.Зеленського.

Серед пріоритетних питань Глава держави назвав безпекові й оборонні виклики, соціальний захист громадян, відновлення інституцій на деокупованих територіях, відбудову у звільнених районах, посилення енергетичної спроможності громад та стратегічні питання розвитку держави, зокрема антикорупційну діяльність.

Перші результати фінансової допомоги від США та Євросоюзу в питанні швидкої відбудови важливої інфраструктури, зокрема об’єктів енергетики будуть відчутні вже у 2023 році, а в майбутньому велика відбудова стане мегапроектом на багато років для всієї вертикалі української влади, місцевих громад.

Наше завдання – підійти до цього процесу максимально ефективно, прозоро та якісно», - наголосив Денис Шмигаль.

На Конгресі ключовими темами обговорення також стали гуманітарна ситуація на тимчасово окупованих та деокупованих територіях України;

плани відновлення енергетичної інфраструктури України, зруйнованої внаслідок терористичних атак росії;

стан реалізації проєктів з відбудови об'єктів інфраструктури у регіонах, постраждалих внаслідок російської агресії; організаційні питання про створення окремого Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.