Робоча нарада з представниками ГУ ДПС у Дніпропетровській області

Дата: 10.03.2023 15:20

10 березня 2023 року голова  Царичанської громади Геннадій Сумський  взяв участь робочій нараді із податківцями.   На  зустрічі були присутні  начальник     Кам’янського   відділу  Управління оподаткування юридичних осіб  Денис Коренєв, начальник    Кам’янського відділу Управління оподаткування  фізичних осіб Борис Шишлаков  та  начальник Царичанської ДПІ  ГУ ДПС у Дніпропетровській області Максим Кущ.

У формі конструктивного діалогу окреслили перелік актуальних питань та основні засади взаємодії у поточному році. Були  порушені питання щодо адміністрування  місцевих податків і зборів, зокрема плати за землю, податку на нежитлову нерухомість, акцизного збору. Виділений також окремий блок питань стосовно запровадження у 2023 році мінімального податкового зобов’язання для власників земельних ділянок. Крім цього, разом з головами громад обговорили  спільні проблемні питання на територіях.

За результатами зустрічі з  метою координації спільних дій і зусиль із вирішення проблемних питань та пошуку додаткових резервів щодо наповнення бюджету  досягли домовленості  про підготовку проекту  Меморандуму про співпрацю та взаємодію.