22.03.2023, 11:29

Дата: 22.03.2023 11:59

ВІТАЮ, ГРОМАДО!

Майже половину дня була тривога.

Питання безпеки залишається головним, тому дотримуйтесь правил.

Минулої ночі  росiйська армiя обстрілювала  Нікопольщину,  Марганецька громада. Головне – люди не постраждали. Інші території вночі було спокійно.

На цю годину у нас також без надзвичайних ситуацій. Все працює.

Вкотре звертаюсь до усіх жителів громади -  перестаньте палити сухостій, листя та інше сміття!

Кримінальна відповідальність занадто серйозна.  Крім питань екології,  порушення правил благоустрою це ще й  порушення нашої  безпеки. Відволікати   надзвичайників, поліцію, військових у час, коли вони мають виконувати зовсім інші завдання  - НЕ ПРИПУСТИМО! Будьте відповідальними та   свідомими. Хто робить це  навмисно, чи  з необережності  - будуть притягнуті до відповідальності.

Весна все-таки прийшла, не дивлячись ні  на що. Тому зараз час вже говорити про  благоустрій, про санітарний стан обійсть, земельних ділянок, територій підприємств, установ.

Прохання  до жителів громади, керівників підприємств, приватних підприємців привести у належний стан свої території.  У нас гарне селище, прекрасні українські села, хай так буде і далі. Тримаємо марку, адже  Приорілля - місце, де хочеться жити.

Тихого дня!

Селищний голова                               Геннадій СУМСЬКИЙ