Робоча група з місцевого економічного розвитку Царичанської громади разом з представниками програми DOBRE обговорили досягнення та визначили пріоритетний проєкт для реалізації в 2023 році

Дата: 27.03.2023 15:57

23-24 березня 2023 року в громаді працювала робоча група з місцевого економічного розвитку разом з представниками програми DOBRE Віталієм Юрківим та Вікторією Зубковою.

Перший день провели в  Діловому та культурному центрі громади,  який за функціоналом слугує місцем:

• для неформальної освіти, громадських та творчих заходів (бібліотека)
  • для туристичних послуг (музей)
  • для молодіжних комунікацій та навчання (молодіжний центр)
  • як "дозвільний центр для бізнесу" та для отримання адміністративних послуг громадянам, в тому числі внутрішньо переміщеним особам (ЦНАП).

Побували в товаристві з обмеженою відповідальністю "АБК" Дніпро". Підприємство є частиною місцевого економічного розвитку громади - до 300 робочих місць та  податки до місцевого бюджету.

Проінспектували окремі локації туристично екскурсійного маршруту "Оріль".

Визначили, що наступним проєктом в рамках компоненту DOBRE LED "Місцевий економічний розвиток" стане  облаштування МЕДІАЦЕНТРУ – простору з професійним ФОТО та ВІДЕО обладнанням, яке технологічно спроможне створити якісний контент.

Рухаємося далі і починаємо писати проєктну заявку.

Дякуємо #DOBRE за надану можливість отримувати якісні рекомендації, дружні поради з місцевого економічного розвитку від фахових спеціалістів програми.

Презентація досягнень та потреб Царичанської громади по місцевому економічному розвитку за посиланням