26 березня в с.Бабайківка відбувся турнір з міні-футболу,  присвячений пам'яті воїна-інтернаціоналіста Владислава Яременка

Дата: 27.03.2023 16:32

У першому півфіналі ФК Могилів переграв команду ФК Мир (Царичанка) з рахунком 7:2, в другому ФК Байрактар (Царичанка) одержав перемогу  у грі з ФК Ляшківка з рахунком 4:3.
 Фінал змагань видався дуже цікавим та напруженим.
 Команда з Могилева та Царичанський Байрактар обмінювалися раз за разом голами і в підсумку матч закінчився з рахунком 4:4.
 Переможця визначали  серією післяматчевих пенальті.  Команда ФК Могилів виявилася сильнішою,  вигравши серію пенальті з рахунком 2:0.  Голова громадської організації воїнів-інтернаціоналістів  Віталій Шаповал вручив переможцям перехідний кубок.