У Царичанській громаді провели творчий телеміст Україна-Швеція : Зустрічаємо Великдень разом

Дата: 03.04.2023 11:15

Нещодавно в культурному житті Царичанської громади відбулася цікава і добра подія. Між громадянами України, які через війну проживають в Швеції (м. Стокгольм) і народною студією «Петриківська витинанка» Центру культури та дозвілля (керівник Людмила Бабіч) відбувся творчий телеміст, а саме, був проведений майстер – клас з петриківського розпису «Петриківська мальованка».

Такий захід відбувся завдяки спільній співпраці з Публічною бібліотекою та краєзнавчим музеєм нашої громади.

Пропозиція живої зустрічі за допомогою медіа засобів надійшла від Варвари Бабіч і пані Наталії (Tata Buddarina). Вона була спрямована на збір коштів для допомоги Збройним Силам України, тому серед учасників майстер – класу, крім наших співвітчизників, були і місцеві жителі країни – шведи.

Долучившись до створення мальованок, українці за кордоном, так як і шведські друзі, отримали задоволення від зробленої спільної справи, пануючої теплої атмосфери та живого спілкування.

Результатом проведеного майстер - класу стала домовленість між сторонами про подальшу творчу співпрацю.

Наступна зустріч буде присвячена темі виготовлення витинанки «Дерево життя», яка символізує віру у Перемогу України та її процвітання.

А для прихильників та поціновувачів народного мистецтва є гарна новина: до свята Великодня в музеї громади відкриється авторська виставка мальованок мисткині Людмили Бабіч.

Запрошуємо усіх насолодитися справжніми шедеврами!