Спростіть  собі життя  - актуалізуйте дані в Реєстрі територіальної громади

Дата: 03.04.2023 15:46

Що таке  Реєстр територіальної громади (РТГ) ?

Це  сучасна база даних, призначена для зберігання, обробки та використання інформації відповідно до вимог законодавства України для обліку осіб, які проживають на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці. Якщо простіше, це інформація про осіб, місце проживання яких зареєстроване на певній території.

Переваги внесення даних до РТГ

Мешканці, актуальні дані яких є внесені в Реєстр, зможуть не витрачати свій особистий час для отримання різного виду довідок, отримати через застосунок «ДІЯ»  витяг місця реєстрації з актуальними даними, а також за спрощеною процедурою отримувати послуги.

В той же час, відсутність даних в РТГ в подальшому унеможливлює для громадян отримання електронних публічних послуг згідно ЗУ від 05.11.2021 року № 1871-ІХ “ Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні”.

Для чого потрібна актуалізація даних?

Реєстр територіальної громади  наповнюється щоденно.

ЦНАП вносить зміни та оновлює дані в Реєстрі при зміні  місця проживання,  реєструючи місце проживання новонароджених дітей, реєструючи місце проживання особи.

Проте, залишається відсоток мешканців громади, дані яких змінились: наприклад, змінилось прізвище у зв’язку з одруженням, змінено паспорт громадянина України, але інформація в реєстрі залишилась попередньою.

Зокрема звертаємо увагу, що відомості про зареєстроване місце проживання малолітніх та неповнолітніх дітей також необхідно актуалізувати.

Адміністраторами ЦНАПу, в тому числі на  віддалених робочих  місцях  у старостинських округах, проводиться уточнення та актуалізація даних про зареєстрованих осіб у кожному населеному пункті нашої громади.

Для перевірки існуючих електронних даних, за адресою вашого місця реєстрації, мешканцям Царичанської  громади необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг, з метою уточнення:

–чи всі зареєстровані у житловому приміщенні мешканці внесені до Реєстру;

–чи правильно занесені до Реєстру персональні дані мешканців;

–внести в базу даних неповнолітніх ( у разі відсутності).

Тільки після повної актуалізації даних в електронному Реєстрі жителі громади зможуть отримувати Витяг про місце реєстрації.

При зверненні для уточнення та актуалізації даних при собі потрібно мати оригінали документів:

-паспорт громадянина України (всіх зареєстрованих за даною адресою);

-ідентифікаційний код (всіх зареєстрованих);

-свідоцтво про народження (дітям до 14-ти років);

-правовстановлюючі документи на житло;

-будинкова книга (за наявності);

-свідоцтво про шлюб (при зміні прізвища)

Просимо звертатися за адресою: смт.Царичанка, вул.Театральна, 16 г, Центр надання адміністративних послуг Царичанської селищної ради Дніпровського  району Дніпропетровської області.

Додаткова інформація за телефонами + 38(05690) 3-13-49 ,  +38(095)6265220