Відбулась робоча нарада з питання "Вдосконалення навичок ведення електронних записів в ЕСОЗ ( електронна  система охорони здоров'я)"

Дата: 06.04.2023 20:06

Сьогодні, в КНП "Царичанський ЦПМСД" відбулась робоча нарада з питання "Вдосконалення навичок ведення електронних записів в ЕСОЗ ( електронна система охорони здоров'я)".

Медпрацівники відпрацьовували вміння створювати електронні рецепти на рецептурні лікарські засоби ( згідно наказу МОЗ України N 494 від 15.03.2023 р.), обговорили проблемні питання в роботі лікарів загальної практики, а також питання покращення взаємодії з вторинним рівнем медичної допомоги.

Щоб отримати рецепт на рецептурні ліки звертайтесь до сімейного лікаря.

Це може бути, як електронний так і паперовий рецепт.Паперовий рецепт можна отримати при неможливості створення електронного документу.( наприклад,відсутнє світло,зв'язок тощо). Внутрішньопереміщені особи,які втратили можливість звернутись до своїх сімейних лікарів, можуть отримати рецепт за місцем теперішнього проживання.

Усі питання ви можете з'ясувати під час візиту до свого лікаря.

Додаткова інформація за посиланням нижче.

Тут є відповіді на актуальні питання,що найбільше хвилюють українців,міфи і правда про електронні рецепти👇 https://phc.org.ua/.../z-kvitnya-2023-dlya-pridbannya...