Здорова родина – здорова країна

Дата: 11.04.2023 11:00

Про здоров’я треба дбати завжди.  На початку квітня   відзначається  Всесвітній день здоров'я, який було започатковано на честь створення, а точніше – прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) у 1948 році.
 Учні   9 класу Лисківської  філії Царичанського ліцею гарно засвоїли, що «Рух - це здоров'я». Від наймолодшого до старшого школяра– за здоровий спосіб життя. Тематичні уроки та заходи провели для усіх ліцеїстів.
     Говорили про складові здоров’я, заняття спортом та фізичною культурою,  про користь, яку вони приносять людині. Це тема не одного  дня, тому увага підростаючого покоління до питань охорони здоров’я, залучення до здорового способу життя має бути постійною.

Найголовніше в житті - бути фізично здоровим, щоб мати сили і енергію на досягнення заповітних висот.