Проводиться видача продуктових наборів особам з інвалідністю першої та другої групи, які проживають на території Царичанської громади

Дата: 20.04.2023 08:37

19 - 21 квітня 2023 року в адмінприміщенні (колишня будівля райдержадміністрації) за адресою: вул.Театральна, 17, працівниками КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Царичанської селищної ради проводиться видача продуктових наборів особам з інвалідністю першої та другої групи, які проживають на території Царичанської громади, незалежно від того чи перебувають зазначені мешканці на обслуговуванні територіального центру.

Для отримання продуктового набору, при собі необхідно мати паспорт та довідку МСЕК, яка підтверджує групу інвалідності.

Час видачі :

- 20 квітня 2023 року, з 8:00 до 17:00.

- 21 квітня 2023 року , з 8:00 до 16:00.

Допомогу для зазначеної категорії громадян надано в рамках гуманітарної допомоги від Благодійної організації «Благодійний Фонд «ТАПС».

Завдяки злагодженій роботі по оповіщенню вищевказаного контингенту, у перший день ( 19 квітня), набори продуктів харчування вже отримали 110 осіб зазначеної категорії.