Дата: 21.04.2023 10:56

19 квітня проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Царичанської селищної ради.

Сприяючи забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, комісією, зокрема розглянуто такі питання:

- про призначення піклувальника над неповнолітніми дітьми, які позбавлені батьківського піклування;

- про постановку на облік дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах;

- про надання висновку органу опіки та піклування щодо визначення місця проживання дитини;

Комісія також розглянула та затвердила індивідуальні плани соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування.

Під час розгляду вказаних питань приймалися до уваги умови проживання сімей, потреби дітей, відносини в сім’ї, ставлення батьків до виконання їх батьківських обов’язків, забезпечення батьками належного догляду за дітьми. Заслухали представників сторін заявників.

За результатами засідання, враховуючи особливості кожної окремої справи, були прийняті відповідні рішення, спрямовані на результативне вирішення проблем виховання, захисту прав та інтересів дітей.