Робота адміністративної комісії

Дата: 27.04.2023 13:56

Основне завдання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Царичанської селищної ради – розгляд справ про адміністративні правопорушення.

У 1 кварталі 2023 року на розгляд комісії надійшло 20 протоколів про адмінправопорушення. Розглянуто 18 справ, 2 протоколи  повернуто на доопрацювання.

За результатами розгляду накладено адміністративних штрафів на суму 3,8 тис.грн. На примусовому виконанні штрафів немає, усі сплачені громадянами добровільно.

Проводячи аналіз складених протоколів по статтях, можна відмітити, що найбільш поширеного застосування набула ст. 152  КУпАП за Порушення правил благоустрою.

Санкція даної статті передбачає накладення штрафу для громадян від 340 до 1360 грн; на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1700 грн.

Порушив - маєш сплатити штраф. Будьте відповідальними!