Допомога (надання насіння овочевої групи) від міжнародних насіннєвих компаній BAYER, Enza Zaden, Lark Seeds, Nunhems, Hazera, Seminis, Rijk Zwaan та Syngenta для родин ВПО

Дата: 28.04.2023 08:50

У межах проекту «Згуртовані громади» за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), Всеукраїнською асоціацією громад (ВАГ), буде здійснюватися допомога (надання насіння овочевої групи) від міжнародних насіннєвих компаній BAYER, Enza Zaden, Lark Seeds, Nunhems, Hazera, Seminis, Rijk Zwaan та Syngenta для родин ВПО.

Видача буде проводитися з 28.04.2023 року з 10:00 до 16:00 в приміщенні КП «Господарник» (колишня друкарня) для родин ВПО селища Царичанка, сіл: Драгівка, Лисківка, Калинівка, Дубове, Селянівка, Тарасівка, Турове.

Для родин ВПО сіл Бабайківського, Прядівського, Юр’ївського, Михайлівського старостатів видача відбудеться безпосередньо в цих округах.

Для отримання допомоги при собі необхідно мати паспорт, ІНН, а також оригінал довідки ВПО.