Регіональна конференція про розвиток безбар’єрності у всіх сферах

Дата: 28.04.2023 11:04

«Безбар’єрність – це вже стиль життя.

Це не лише про пандуси – хоча і про них теж! Це про рівні права і можливості » – Сергій Лисак, голова Дніпропетровської ОДА.

На Регіональній конференції йшлося про розвиток безбар’єрності у всіх сферах. Про безбар’єрність освітню, суспільну, економічну, фізичну, цифрову…На Дніпропетровщині розроблено план розвитку у даному напрямку.

Представники Царичанської громади також долучилися до заходу.

В рамках конференції був презентований «Довідник безбар’єрності», створений за ініціативи першої леді України Олени Зеленської.

Довідково: Перший український посібник із безбар’єрної комунікації «Довідник безбар’єрності» з'явився у 2021 році. Він доступно розкриває, що таке бар’єри, стереотипи, інклюзія, залучення, недискримінація, толерантність, прийняття, доступність, гендерна рівність, правила коректної мови.

Посібник був створений у співпраці з громадськими організаціями, правозахисниками, психологами, батьками, які виховують дітей з інвалідністю, українськими та міжнародними експертами.