Пролунав останній дзвоник 2023

Дата: 31.05.2023 13:03

Пролунав останній дзвоник 2023. Для кожного з нас цей день має своє значення.

Учням він оголосив про початок літніх канікул, а от випускникам – про старт дорослого життя. Для когось — це початок нового навчання, здобуття вищої освіти, для когось — початок трудового життя.

Нехай вам щастить у всіх ваших починаннях. Бажаємо вам амбітних планів і величних звершень. Бажаємо вам невгамовності і пошуку, ініціативи. Ви є тим поколінням, яке реально змінить нашу країну.

Не виключено, що ваша місія — змінити весь світ. Тому бажаємо вам здоров’я і добра, удачі і натхнення, Божого благословення.

Тож вітаємо учнів, вчителів та батьків із закінченням цього непростого 2022-2023 навчального року.

Бажаємо безпечних канікул та довгоочікуваних радісних зустрічей у колі усіх рідних та друзів! Віримо у ПЕРЕМОГУ і надіємось на те, що у вересні свято Першого дзвоника збере усіх на подвір’ї школи!

Для усіх нас цей рік був непростим, але пам'ятаймо мудрі слова: "Навіть після сильної грози завжди з'являється барвиста веселка!".

До зустрічі у новому 2023-2024 навчальному році!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!