Цифровий освітній центр у Царичанській громаді – корисна альтернатива дитячого дозвілля

Дата: 02.06.2023 10:49

Якщо Ви не вирішили, чим ваша дитина буде займатися влітку, то ця новина саме для вас!

У приміщенні та на подвір’ї Царичанського Будинку дитячо-юнацької творчості святково та радісно: в День захисту дітей, розпочав роботу Цифровий освітній центр.

На відкриття нового освітнього закладу прийшли батьки та діти громади. Відбулося знайомство та цікаве спілкування з викладачами формальної: математика (Світлана Дерець) та 3D моделювання (Антон Єлісєєв), а також неформальної освіти: дошкільна освіта (Ніна Крамаренко) та заняття витинанкою (Леся Колодяжна), знайомство з психологом центру (Віктор Гладуш).

Святкову атмосферу створили - музика, повітряні кульки, аніматори, пісня у виконанні ансамблю «До-Мі-Солька».

«Робота такого центру - це чудова можливість поринути у світ комп’ютерних технологій, математики, прикладного мистецтва, а найменшим діткам підготуватися до школи», - говорить ведуча Валентина Сергієнко.

Заняття безкоштовні для дітей віком від 6 до 17 років. На базі закладу є оновлений підвал з питною водою, біотуалетом, кімнатою для ігор, де діти перебуватимуть під час повітряної тривоги.

Створення цього центру відбулося в рамках проекту «Інклюзивний доступ до безперешкодного навчання для дівчат та хлопців» за підтримки Царичанської селищної ради та організацій-партнерів Save the Children, AVSI Foundation, громадської організації «Еммаус». Фасилітатор закладу – Дар’я Пазюра. Саме вона відповідатиме за організацію освітнього проекту та забезпечуватиме безперебійну роботу Центру (т. 0970864025, 0508635442). Звертайтеся!

Цифровий освітній центр – це крок у майбутнє, можливість для саморозвитку та самореалізації підростаючого покоління. А також корисне дозвілля влітку. Гасло громади «Царичанка – місце, де хочеться жити» має відповідати своєму змісту. Ми впевнено ідемо до створення сучасного комфортного середовища для наших мешканців.

Двері сучасного Цифрового освітнього центру відкриті!

Ласкаво запрошуємо!