АRT-ПАНЕЛЬ «ВСІ ДІТИ – ЗІРКИ»

Дата: 07.06.2023 14:32

Будинок дитячо-юнацької творчості Царичанської громади підвів підсумок навчального року. Зібралися кращі вихованці творчих об’єднань. Обмінювалися враженнями, здобутками, результатами своєї роботи.

«Прекрасне завжди народжується в праці. Заняття у творчих об’єднаннях Будинку творчості – це праця серця, дитячої душі, невичерпної фантазії, вправних рук талановитих керівників», - говорить директор закладу Валентина Сергієнко. Вона вручила грамоти найактивнішим учням. По «зірковій доріжці» пройшли переможці обласних, Всеукраїнських, міжнародних конкурсів 2022-2023 навчального року.

Почесне місце серед творчих об’єднань Будинку творчості завжди мав гурток «Студія сучасного дизайну. Штучні квіти», який 19 років очолювала Марина Борисівна Крупко.

Сотні її вихованців пройшли школу дизайнерських умінь. Вона розвила їх здібності розуміти й відчувати прекрасне в мистецтві та навколишньому світі.

Марина Борисівна – відмінник освіти України, має безліч грамот, дипломів, подяк. Цього року вона вирішила піти на заслужений відпочинок. Колеги, вихованці та їхні батьки виражали свою шану, повагу, слова вдячності, щирі побажання успіху у підкорення нових життєвих вершин, родинного затишку, здоров’я, миру…

Ми живемо в особливий час для України. Наші захисники відстоюють незалежність і суверенітет держави, роблять усе можливе, щоб діти могли скористатися правом на навчання. Тому пропозицію заспівати пісню «Ой у лузі червона калина» підтримали всі присутні.

Для кожного 2022-2023 навчальний рік був непростим.

Поступово ми звикли жити у новому форматі. Продовжували дистанційне навчання, купували ліхтарики, «павер банки», під звуки сирени бігли в укриття, але ми не втратили той дитячий світ творчості.

Ми працюємо на власному дитячо-творчому фронті.

Своєю підтримкою допомагаємо військовим наближати Перемогу.

Саме з такою мрією про Перемогу та мир відпустили у небо повітряні кульки.

Навчальний рік закінчився, а дзвінкоголосе літо відкрило для дітей свої обійми.

Нехай кожен день приносить неповторні враження. Насолоджуйтеся життям, відпочинком.

А 1 вересня педагоги Царичанського БДЮТ чекають на вас у творчих об’єднаннях.