На межі зрілості

Дата: 30.06.2023 15:44

Сьогодні, 30 червня 2023 року, випускники Бабайківського, Преображенського та Прядівського ліцеїв отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту.

Із щирими привітаннями до ліцеїстів звернулися голова Царичанської селищної ради Геннадій Сумський, депутат Дніпропетровської обласної ради Гошгар Мухтаров та старости. Кожен випускник отримав подарунок – павербанк, а медалісти ще й нагороджені грошовими преміями.

Торуйте впевнено у самостійне життя, не забувайте свій дім, школу. Любіть наше рідне Приріорілля.

Діти, бажаємо Вам правильного вибору.

Отримані знання це ваше безцінне багатство і воно буде вам слугувати усе подальше життя.

Завжди пам’ятайте: ваші батьки, наставники, громада покладають на вас великі сподівання.

Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вчителям та рідним.

Зичимо усім міцного здоров’я, щасливої долі, творчих успіхів і відкриттів, вагомих здобутків під мирним українським небом.

В добру путь, випускники !