День Молоді у Царичанці

Дата: 13.08.2023 11:47

Зовсім юні та малеча, школярі та студенти, батьки та наставники. Та й просто усі,хто крокує по життю із молодістю в душі, були вчора на святі.

У парковій зоні Царичанки давно не було так людно.

Вишиванки та жовто- блакитні кольори,українські рушники та колоритні вироби. Головне - самі жителі. З гарним настроєм, святково вбрані.

Вдячність нашим захисникам за те,що маємо цю можливість.

Хвилиною мовчання вшанували загиблих у війні. Наша шана усім хто боровся і продовжує боротьбу з ворогом.

Весь вечір тривав благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ.

Різноманіття виробів, жага вторгувати більше, єдиний дух, як у продавців так і покупців - такою була атмосфера.Бо мета одна,бо справа єдина.На благодійному заході зібрали близько 100 тис. гривень.

Молодь Приорілля разом з небайдужими жителями громади за підтримки Виконавчого комітету Царичанської селищної ради підготували різні активності.

Вразили оригінальністю та креативом учасники конкурсу патріотичних костюмів. Цікаві персонажі одразу стали до вподоби . Переможцями за оплесками і підтримкою глядачів стали Олександр, щирий поціновувач Царичанської мінеральної води, та маленька Соломія,справжня україночка.

А ще був флешмоб із плетіння захисної сітки від освітян, аукціон з цікавим лотом -художній портрет від голови Молодіжної ради. Лот було придбано одним із глядачів за 1000 грн.

Продовжилось свято концертною програмою у виконанні вихованців та викладачів школи мистецтв, зразкового хореографічного колективу "Натхнення" і солістів-вокалістів Центру культури та дозвілля та кавер - групи м .Кременчук (Харків).

Для наймолодших - працювали безкоштовні атракціони та батут від Тараса Герасимчука та його команди.

Цього ж вечора, випускникам 2022 року Царичанської,Китайородської, Ляшківської та Могилівської громад, депутат обласної ради Гошгар Мухтаров вручив іменні стипендії. Випускники ж 2023 року отримають її дещо пізніше, після оприлюднення результатів про вступ до вишів.

То ж бажаємо успіхів нашій молоді -нашому гідному майбутньому!