23 серпня 2023 року, 08:21

Дата: 23.08.2023 08:21

Ранок знову починаємо з багатостраждального Нікополя. Двічі атакував ворог місто. Постраждалих немає. Матеріальні наслідки уточнююються.

В інших громахах області було відносно тихо.

Сьогодні День Державного Прапора України. В цьому році відзначаємо це свято 20-й раз.

Здавалося б, неможливо вмістити в одному об’єкті історію, політику та духовність країни. Втім, така річ існує — це державний прапор, який для кожної нації є способом представити себе у світі. Прапор демонструє, що країна незалежна, займає гідне місце серед інших держав, поважає свою історію та дбає про майбутнє. Всередині держави національний стяг об’єднує людей у важкі часи, а повага до нього у всі часи вважалася виявом патріотизму.

Не є виключенням і український прапор, на честь якого 23 серпня наша країна щороку відзначає свято — День Державного Прапора України. Наш синьо-жовтий стяг цінний для нас своєю історією, а також жертвами, які були принесені заради нього.

Під час повномасштабної війни весь світ дізнався про самовідданість і хоробрість українського народу, а наш синьо-жовтий прапор вивішують з балконів, носять на собі і прикріплюють до машини на знак підтримки українців.

У нас цей символ українського духу майорить на горі Калитва!

Зі святом!

Селищний голова Геннадій СУМСЬКИЙ