Урочистості до Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.

Дата: 23.08.2023 15:45

У Царичанці відбулися урочистості до Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.

Такі заходи об’єднують спільноту громади. До щирих, з надією на переможні новини вітань очільника громади долучились обласний депутат, заступник голови Дніпрвської РВА та військовий комісар.

Традиційно колективи на чолі з керівниками прийшли відзначити свято до пам’ятника Т.Шевченка в центрі селища.

Музична частина дійства зворушила до сліз присутніх. Під виступ Тріо у складі А.Насс, Л. Роденко, Ю.Мірошиченко з піснею «Я намалюю на папері» плакали. Дітлахи в національному вбранні були втіленням переможного духу українців.

До вподоби гостям та мешканцям громади стала акція «Пов’яжи стрічку – загадай бажання», яка відбулася біля Дерева знань на вході у Парк Слави. В повітрі ловилось одне: «Перемоги Україні! Щастя діткам!»

Як завжди вразила виставка творчіх робіт учнів Дитячої мистецької школи та студії «Петриківська витинанка» Центру культури та дозвілля. Дякуємо творчим приорільцям!