Закінчив свою роботу Цифровий освітній центр в с. Царичанка

Дата: 15.09.2023 15:34

15 вересня закінчив свою роботу Цифровий освітній центр в с. Царичанка. Добігли до кінця захоплюючі заняття, навчальні заходи та неформальні дійства. Шкодують про завершення діяльності центру як здобувачі освіти так і викладачі. Про свої враження вони написали в «скриньку побажань». Відгуків багато і вони позитивні та емоційні!

Куратори навчальних програм, що застосовувались в центрі, змогли творчо реалізувати свій педагогічний досвід, креативно підійти до навчального процесу (в цьому допомагав їм і фасилітатор), отримати безцінний досвід роботи в команді та в таких великих освітніх проєктах. І це одна сторона. З іншої - педагоги отримували гідну грошову винагороду, не були обтяжені зайвою звітністю, мали зручний графік роботи. Для плідної роботи були найкращі умови.

Яскраві враження, приємні спогади, нові знання та навики з дошкільної підготовки, математики, 3D моделювання, витинанки, та корисний досвід від насичених літніх канікул отримали майже 200 дітей.

Окрема подяка від батьків дітей огранізаторам і викладачам Центру.

Виконавчий комітет Царичанської територіальної громади і надалі сприятиме роботі центрів формального та неформального навчання в її освітянському просторі.