Зустріч з представниками молодіжних рад територіальних громад Одеської області

Дата: 19.09.2023 15:33

В рамках співпраці між Дніпропетровським та Одеським Регіональними відділеннями Всеукраїнської Асоціації ОТГ з 14 по 16 вересня 2023 року представники молодіжних рад Царичанської та Солонянської територіальних громад Дніпропетровщини зустрілися з представниками молодіжних рад територіальних громад Одеської області.

Ця подія дала можливість молоді Приорілля ознайомитися з досвідом організації молодіжної роботи м. Чорноморськ та поділитися своїми здобутками у даному напрямку.

Програма візиту була дуже насиченою. Екскурсія до мерії міста, відвідування агропідприємства «Евріка», етнопарку «Нью – Васюки», музею управління житлово-комунального господарства, Палацу культури, Палацу спорту «Юність» та морського порту залишили у нашій молоді незабутні враження.

Започатковані дружні стосунки🤝 між Чорноморською та Царичанською громадами дають надію на продовження взаємодії активної молоді регіонів та є поштовхом для нарощування спільних ідей у реалізації майбутніх проектів.

Особлива подяка селищному голові Царичанської селищної ради Геннадію Сумському та Чорноморському міському голові Василю Гуляєву за організацію поїздки та цікавої програми перебування молоді у м. Чорноморськ.