Гуманітарна допомога від Save the Childreen

Дата: 19.09.2023 16:11

Save the Childreen – це міжнародна гуманітарна організація, що захищає дітей по всьому світу вже більше 100 років.

Save the Childreen – це світ, у якому кожна дитина захищена, має можливість розвиватися та бути залученою до прийняття рішень. З 24 лютого 2022 року Save the Childreen в Україні підтримали гуманітарною допомогою близько 802566 людей, з них 436529 -діти.

14 вересня Save the Childreen завітала до комунальної установи «Царичанський інклюзивно-ресурсний центр» Царичанської селищної ради з гуманітарною допомогою у вигляді рекреаційного набору, до складу якого входять модульна ігрова кімната, сухий басейн з кульками, багатофункціональний світловий стіл-пісочниця і багато дидактичних розвиваючих ігор для дітей.

Висловлюємо щиру подяку Save the Childreen за надану гуманітарну допомогу. Завдяки Вашій підтримці послуги нашого інклюзивно-ресурсного центру стануть ще якіснішими та доступнішими. В цей нелегкий для всієї України час Ви піклуєтесь про дітей, які потребують особливої уваги та підтримки. Дякуємо за турботу, доброту ваших сердець, небайдужість і за те , що робите життя наших дітей щасливішим та яскравішим.Фото без описуФото без опису