Інформповідомлення АТ «Дніпропетровськгаз»

Дата: 26.09.2023 09:36

📌Інформповідомлення АТ «Дніпропетровськгаз»

Дніпропетровськгаз: як перерахувати плату за розподіл газу у випадку пошкодження житла

На жаль, Дніпропетровщина щодня страждає від агресії загарбників. Сотні будинків зруйновані або пошкоджені внаслідок обстрілів окупантів. АТ «Дніпропетровськгаз» готове надати підтримку і допомогти припинити нарахування за розподіл блакитного палива на період унеможливлення використання природного газу.

📎Для початку, вам необхідно завітати до центру обслуговування клієнтів на Дніпропетровщині та подати Заяву про руйнування або пошкодження майна. Для цього вам знадобиться:

- фото та документи, які підтверджують факт нищення житла;

- копія Звіту місцевої адміністрації щодо обстеження можливості або неможливості відновлення об’єкту;

- копія Акта (довідки) місцевої ради про комісійне обстеження руйнувань або пошкоджень об’єкту;

- копія Акта ДСНС про пожежу/пошкодження домоволодіння;

- копія документа про право власності;

- копія паспорта, ідентифікаційного коду власника.

Після отримання Заяви, працівники АТ «Дніпропетровськгаз» обстежать домоволодіння, проведуть необхідні роботи з ліквідації аварійної ситуації та відключать об’єкт від газопостачання.

📎За умови надання повного пакету документів, за адресою споживача буде припинено нарахування за розподіл газу. І якщо ви надасте довідку від державних органів про дату пошкодження житла, буде проведено корегування вартості нарахування за розподіл газу з моменту руйнування оселі.