«Серце – для життя!»

Дата: 29.09.2023 09:04

Щороку 29 вересня відзначається ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ СЕРЦЯ 💓(World Heart Day).

Ініціаторами його запровадження є Всесвітня федерація серця, Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) і ЮНЕСКО, оскільки саме серцево-судинні захворювання є найбільш поширеною причиною смерті у світі.

Метою цього міжнародного дня є підвищення обізнаності населення про хвороби серця, правильний спосіб життя для їх попередження.

Та найбільш суттєвою є пропаганда профілактичних заходів щодо хвороб серця з дитячого віку.

На передодні у закладах загальної середньої освіти Царичанської селищної ради були проведені інформаційно-просвітницькі заходи під девізом «Серце – для життя!»: спортивні змаганння та виховні години; конкурси малюнків та написання есе; виготовлення колажів….. Чималий перелік заходів, а головне – його змістова частина: донести до кожного, що здоровий спосіб життя – основа основ попередження усіх хвороб!!!

В організмі досить парних органів і лише серце на самоті. То ж бережіть серце! 💛💙