Відбувся концерт, приоручений Міжнародному Дню Музики

Дата: 04.10.2023 15:19

3 жовтня у центрі селища Царичанка поціновувачі музики, здобувачі музичної освіти та їхні батьки стали свідками музичного дійства🎤🎹, приуроченого Міжнародному Дню Музики та Дню Вчителя.

Завзяті ведучі свята Анна Насс, Марія Журавель та Єфрем Салосін привітали присутніх, і, після офіційного відкриття, оголосили про посвяту у першокласники 28 талановитих дітлахів.

З вітальним словом виступила заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Марина Журавель і вручила колективу Дитячої мистецької школи сертифікат на поповнення матеріально-технічної бази навчального закладу та солодощі.

Щоденна кропітка, невтомна праця викладачів Школи має свої результати. Її випускники продовжують навчання у фахових вишах, удосконалюючи свою майстерність. Таку талановиту молодь підтримав депутат обласної ради Гошгар Мухтаров – вручив їм першу стипендію.

Свої творчі здібності вихованці Школи постійно підтверджують, приймаючи участь у конкурсах і фестивалях різних рівнів: від місцевих до міжнародних, чому є підтвердження дипломи лауреатів. Начальник відділу культури, туризму, молоді і спорту Царичанської селищної ради Ключенкова Наталія привітала учасників заходу та вручила дипломи переможцям конкурсів. А їх було немало. Наші талановиті зірочки 🌟серед найкращих. Щиро вітаємо!

На святі звучали пісні від ансамблю «До-мі-солька», хору «Голосок», був запальний виступ гурту «Козачата», у виконанні Балакарієвої Насті прозвучав ніжний твір «Мелодія». Гостей свята вразило непервершене виконання п’єси дуетом бандуристок, фортепіанним ансамблем твору «Старовинний гобелен». Оплесками глядачі зустрічали Дар’ю Потрапелюк, Владислва Божка, Мирославу Манзу, Саміру Імамалієву, Мадіну Мусаєву. Завершив це чудове свято виступ ансамблю « До Мі Солька» (керівник Ромашко Оксана) піснею з символічною назвою « Добрий Будь».

Хай завжди лунає музика🎼, наповнюючи ваші серця світлом, радістю, любовью і миром. Хай в усьому панує гармонія, пліч о пліч ідуть віра, світлий оптимізм і добро. Обіймаємо музикою!