06 жовтня відбулась 25 чергова сесія Царичанської селищної ради

Дата: 06.10.2023 13:19

В ході пленарного засідання депутати внесли зміни до селищного бюджету та відповідно до місцевих цільових програм.

З метою недопущення кризових ситуацій на території Царичанської територіальної громади, викликаних припиненням надання чи погіршенням якості важливих для життєдіяльності послуг або припиненням здійснення життєво важливих функцій, відновлення функціонування об’єктів критичної інфраструктури, затверджена відповідна програма.

Прийняте рішення щодо початку робіт з підготовки необхідних процедур по перереєстрації закладу КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на КЗ «Центр надання соціальних послуг». Питання про створення Центру надання соціальних послуг на сьогоднішній день є досить актуальним. Центр матиме змогу надавати комплексно соціальні послуги усім категоріям громадян громади. Соціальні послуги зможуть отримувати сім’ї дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, опікунські та прийомні сім’ї, у яких виховуються діти сироти та діти позбавлені батьківського піклування, особи похилого віку, одинокі особи похилого віку та наші військовослужбовці. Фактично «Територіальний центр» зможе розширити свої повноваження, оптимізувати та вдосконалити якість надання соціальних послуг у громаді шляхом переформатування закладу.

​ Також на сесії були затверджені рішення, що стосуються житлово-комунальної сфери, управління майном комунальної власності та затверджені нормативно-правові акти, прийняті у міжсесійний період.

Розглянуто ряд земельних питань.Фото без опису