Дата: 08.10.2023 08:57

06 - 07 жовтня 2023 року у Царичанці проходив відкритий обласний спортивний кубковий турнір з волейболу🏐 у рамках фестивалю спорту «НЕЗЛАМНИЙ НАРОД-НЕЗЛАМНОЇ КРАЇНИ», присвяченого Героям – захисникам і захисницям України.

Два дні напруженої боротьби, яскравих моментів, емоцій та спортивного азарту на волейбольних майданчиках ДЮСШ та Царичанського ліцею Царичанської селищної ради та Китайгородського ліцею (Китайгородська ТГ).

У змаганнях взяли участь 20 команд із громад Дніпропетровщини - Васильківської, Криничанської, Межівської, Петропавлівської, Солонянської, Слобожанської , Царичанської територіальної громади та команди з міст Кам’янське, Новомосковськ , Павлоград, Тернівка та м. Харків.

Кожна команда показала свою силу і сміливість, жагу до перемоги. Були моменти удачі і промахи, радість і захоплення від гри. Звісно є переможці, є і переможені. Але, спорт - він для сильних. А значить, перемоги ще попереду!

Нагороди вручили та відзначали кращих Царичанський селищний голова Геннадій Сумський та почесні гості турніру - заступник голови Дніпропетровської обласної ради Андрій Соколов, депутат Дніпропетровської обласної ради Гошгар Мухтаров, начальник районної військової адміністрації Юрій Яндульський, голова Дніпровської районної ради Максим Лещенко, відповідальний секретар федерації волейболу України Володимир Трофимов, головний спеціаліст департаменту молоді і спорту Дніпропетровської обласної військової адміністрації Дмитро Мосійчук, перший віце –президент федерації волейболу Дніпропетровської області Іван Бабич.

Переможці турніру отримали кубки та медалі:

Команди дівчат групи А

ІІІ місце - Слобожанська ТГ

ІІ місце - м.Харків

І місце- Васильківська ТГ

Команди дівчат групи Б

ІІІ місце - Межівська ТГ

ІІ місце - Солонянська ТГ

І місце - м.Тернівка

Команди юнаків:

ІІІ місце- Солонянська ТГ

ІІ місце- Царичанська ТГ

І місце - Новомосковська ТГ

Команди аматорів волейболу (чоловіки)

ІІІ місце м.Кам'янське

ІІ місце м.Павлоград

І місце Царичанська ТГ

🏆Кубок Царичанської селищної ради у номінації "Кращий суддя" отримали:

Овчарова Анжеліка – суддя суперліги з волейболу м. Кам’янське

Кучугурний Валерій – вчитель фізичного виховання Царичанського ліцею

Подарунки від обласної федерації волейболу в номінації "Кращий гравець турніру" отримали:

Ріпний Дмитро - Васильківська ДЮСШ

Прибітько Тетяна- Васильківська ДЮСШ

Коваль Анна -Царичанська ДЮСШ

Божко Владислав - Прядивський ліцей Царичанської селищної ради

Сурмачевська Віталіна - м.Харків

Котова Анастасія -м.Тернівка

Кравчук Сергій- Прядівській ліцей Царичанської селищної ради

Чуйко Кирило- Прядівській ліцей Царичанської селищної ради

Дніпропетровська обласна федерація волейболу нагородила нагрудним знаком " Почесний тренер дитячого волейболу України" Майного Ігора Олексійовича-вчителя фізичного виховання Прядівського ліцею Царичанської селищної ради та Шкоду Василя Івановича - тренера викладача Солонянської ДЮСШ. Також ці тренери отримали подяку Департаменту молоді і спорту Дніпропетровської обласної військової адміністрації.

А Майного Ігора Олексійовича - вчитель фізичного виховання Прядівського ліцею ще й нагороджено наручним годинником голови Дніпропетровської обласної ради .

Відкритий турнір проходив за ініціативи та підтримки виконавчого комітету Царичанської селищної ради. Вдячність усім, хто долучився до організації.

Спонсор змагань – АБК «Дніпро».