Інформповідомлення Дніпропетровської філії «Газмережі»

Дата: 23.10.2023 15:57

Дніпропетровська філія «Газмережі»: правильне використання газу у побуті – безпека вашого життя

📌Користуючись природним газом важливо дотримуватися основних правил безпеки. Неправильна експлуатація газового обладнання може призвести до серйозних наслідків, таких як вибухи, пожежі та інші аварії.

📌Дніпропетровська філія «Газмережі» нагадує, що необхідно робити, якщо відчули запах газу:

1. Не намагатися ліквідувати проблему самостійно.

2. Негайно відключити газові прилади, перекрити газові крани.

3. Відкрити вікна та двері, аби провітрити приміщення.

4. Попередити сусідів, відразу ж покинути загазоване приміщення, де виявлено запах газу.

5. Повідомити про ситуацію АДС Дніпропетровської філії «Газмережі» за телефоном екстреної служби «104».

6. Чекати на прибуття фахівців.

❌Що заборонено робити:

- використовувати сірники, запальнички та інші джерела відкритого вогню;

- вмикати та вимикати освітлення і будь-які електроприлади;

- користуватися телефоном;

- використовувати електричні дзвінки квартир;

- допускати людей у загазоване приміщення/зону.

📍Газорозподільна компанія Дніпропетровщини наводить кілька порад, які допоможуть споживачам зберегти життя та здоров'я під час використання блакитного палива восени:

1. Забезпечте належну вентиляцію: відкривайте вікна, вентиляційний канал, перевірте надходження повітря через щілину у дверях.

2. Регулярно перевіряйте газове устаткування: переконайтеся, що воно працює належним чином і не має жодних порушень у роботі.

3. Бережіть газову плиту від надмірного нагрівання: слідкуйте та вимикайте прилади після їх використання.

4. Перевіряйте наявність тяги в димовому та вентиляційному каналах приміщень, де встановлене газове обладнання.

Пам'ятайте! Самовільне втручання у газову мережу категорично заборонено і небезпечне для життя. Довіряйте виконання будь-яких газонебезпечних робіт лише кваліфікованим фахівцям з відповідним дозволом та досвідом роботи.

‼Аварійно-диспетчерська служба компанії працює 24/7. Якщо відчули запах газу — необхідно негайно телефонувати на номер "104"!