Приймаємо участь в проєкті «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні»

Дата: 03.11.2023 15:00

В рамках проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID), створено мультидисциплінарну команду для організації ефективної комунікації в громаді з населенням щодо питань охорони здоров’я, профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань та пропаганди здорового способу життя.

Вже маємо попереднє узгодження Донором переліку обладнання, необхідного для інфекційного контролю в лікувальних закладах громади (амбулаторіях).

01-03 листопада члени нашої мультидисциплінарної  команди разом з учасниками із Волинської та Полтавської областей взяли участь у тренінгу «Профілактика інфекційних та неінфекційних хвороб, залучення громад». Отримали багато знань з основних підходів і способів залучення представників громад (не тільки медиків) до питань профілактики захворювань та формування здорового способу життя.

Тож готуємо пропозиції донору по оснащенню майбутніх пунктів скринінгу і очікуємо на втілення «здорових підходів» в життя мешканців Царичанської громади.