Перемоги команди дзюдоїстів Царичанки

Дата: 05.11.2023 11:16

У суботу, 4 листопада, команда дзюдоїстів Царичанки, в кількості 18 спортсменів, взяла участь у відкритому чемпіонаті ЗОГ "ПО ДЮСШ "Колос" із дзюдо серед юнаків та дівчат на честь захисників та захисниць України в м. Кобеляки.

Змагання проходили в дружній, але безкомпромісній боротьбі. Молоді наші дзюдоїсти 👏порадували здобутими результатами.

🥇місце виборов Рудас Святослав; 🥈-зайняли Котенко Олександр, Рижков Микита, Жадан Вадим; 🥉місце вибороли Юначевський Іван, Миргородський Ярослав, Миргородський Кирило, Кристаль Артем, Борисов Тимур, Проскурня Артур, Головченко Олександр.

Всі призери були нагороджені грамотами та 🏅медалями, а Рудас Святослав - ще і цінним подарунком за перше місце. Наймолодший учасник змагань, Юначевський Ілля, був нагороджений почесною грамотою та цінним подарунком за сміливість та вірність традиціям дзюдо.

Дзюдоїсти Царичанки дякують голові Царичанської селищної ради Геннадію Сумському за підтримку та розвиток боротьби дзюдо в громаді.

🌈Вітаємо наших хлопчаків! Подяка тренеру Василю Крамаренку! Завдяки такому виду спорту підростають справжні чоловіки, сильні, чесні та справедливі особистості! Хай попереду у них буде іще більше перемог!