06 листопада 2023 року, 09:01

Дата: 06.11.2023 09:01

ВІТАЮ, ГРОМАДО!

Неспокійними були вихідні на Дніпропетровщині. Сталися «прильоти» в Дніпровській громаді у суботу вдень. Ворог поцілив по інфраструктурному об'єкту. Окупанти гатили по Нікопольщині. Під удар потрапила і Марганецька громада. Там потрощена господарська споруда.

Вночі з суботи на неділю спрацювали наші захисники неба і збили ракети. Дякуємо!

У неділю вдень російські терористи вдарили по Мирівській громаді, що на Нікопольщині. Через артобстріл постраждали двоє чоловіків 30 та 58 років. Їх стан середньої тяжкості. Через черговий обстріл Марганецької громади загинув чоловік. Співчуваємо рідним!

Здригався вчора і Криворізький район. ПвК «Схід» знищили над ним ворожу ракету. Спасибі за захист!

Отримали офіційну інформацію, що сьогодні вночі над Павлоградським районом збили ворожий безпілотник. Дякуємо повітряним військам! Спокійно спали усі громади області окрім багатостраждальної Нікопольщини.

Ми ніколи не забудемо, якою ціною наші воїни виборюють незалежність нашої держави. Ми прагнемо, щоб повернулись живими і неушкодженими наші захисники і захисниці!

З початком робочого тижня! Нехай він буде мирним! Переможемо! Все буде🇺🇦!

Селищний голова Геннадій СУМСЬКИЙ