ІДЕЙНА КАВА З МОЛОДДЮ

Дата: 07.11.2023 09:06

3 листопада 2023 року на базі КЗК «Публічна бібліотека» Царичанської селищної ради відбувся захід «Ідейна кава з молоддю».

Молодь Царичанської громади під час невимушеного спілкування в Соціальній кав'ярні «Завжди поруч» з фасилітаторкою заходу Іриною Ткаченко, експерткою з питань залучення та соціальної згуртованості проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» Програми USAID DOBRE у Дніпропетровській та Кіровоградській областях.

Під час заходу учасники та учасниці розпочали проєкт молодіжної програми із залученням молоді через формат консультацій з громадськістю.

Результати заходу:

- молодь познайомилися з тим, як влаштована молодіжна політика і хто на якому рівні відповідає за молодіжну політику та роботу;

- обговорили результати опитування потреб молоді проведене у вересня 2023 року;

- напрацювали напрямки майбутньої молодіжної програми та ідеї для заходів;

- пропрацювали над програмним наповненням молодіжного проєкту "Мобільна кіноплатформа для молоді Царичанської громади", який отримав підтримку від Програми USAID DOBRE;

- молодь долучилася до ініціативи "Амбасадори безпеки" та навчилася створювати світловідбивні брелоки;

- обговорили шляхи створення молодіжних осередків активності у селах громади.

Царичанська кава наснажує на активність, заряджає енергією!

Раді бачити Вас в соціальній кав'ярні «Завжди поруч».

Проєкт «Соціальна кав'ярня “Завжди поруч”» втілює ініціативна група «Завжди поруч» у партнерстві з КЗК «Публічна бібліотека» Царичанської селищної ради в межах проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). У Дніпропетровській та Кіровоградській областях виконавцем проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» є ГО «Агенція сталого розвитку “Хмарочос”»

#DOBRE

#ДобріЗміниДляГромади

#ГолосГромади