Інформповідомлення Дніпропетровської філії «Газмережі»

Дата: 08.11.2023 09:35

📌Інформповідомлення Дніпропетровської філії «Газмережі»

❓Чому важлива заява-приєднання до умов договору розподілу природного газу?

Наразі споживачі Дніпропетровщини активно укладають договори розподілу природного газу з новим Оператором ГРМ в області, Дніпропетровською філією «Газмережі». Зробити це можна легко за спрощеною процедурою, враховуючи конфіденційність даних, які вказані відповідно до Кодексу газорозподільних мереж. Мешканцям регіону необхідно лише підписати заяву-приєднання.

Підписання такої заяви є невід'ємною частиною процедури дотриманням чинного законодавства. Адже Дніпропетровська філія «Газмережі» працює прозоро та з турботою про споживачів.

❓Де можна отримати заяву-приєднання?

1. Знайти документ на внутрішньому боці жовтневої друкованої квитанції за розподіл газу.

2. Відвідати Центр обслуговування клієнтів за місцем проживання, де фахівці роздрукують заяву для вас.

3. Якщо споживач з якихось причин не отримав заяву-приєднання – знайти її шаблон на офіційному сайті компанії https://dnp.grmu.com.ua/ у розділі «Важлива інформація» — «Побутовим споживачам» та завантажити його.

❓Як передати заяву до оператора ГРМ, а саме - Дніпропетровської філії «Газмережі»?

1. Надіслати на поштову адресу компанії: м. Дніпро, 49000, вулиця Шевченка, 2;

2. Залишити у спеціальній скриньці у найближчому Центрі обслуговування клієнтів на Дніпропетровщині;

3. Передати контролеру під час його чергового візиту до вашої оселі.

4. Якщо завантажуєте шаблон заяви з сайту: роздрукувати файл, заповнити самостійно, відсканувати або зробити чітке фото та відправити на електронну адресу Дніпропетровської філії «Газмережі»: office.dnp@grmu.com.ua.