Знай свої права, дитино.

Відповідно до річного плану  роботи ДНЗ № 4 «Берізка» та  з метою удосконалення  форм  та  методів роботи, які  застосовуються  для ознайомлення  дошкільнят з їх правами  та  обов’язками  з  12.03 – 16.03.2018 було проведено Тиждень правового виховання.

Ознайомившись з нормативно-правовими документами вихователі дитсадка спланували свою освітню діяльність за даним напрямком, поєднавши 5 днів тижня з 5 основними правами дітей щодо Декларації:

Понеділок – право на ім’я

Вівторок – право на відпочинок, право на гру

Середа – право на любов, піклування, сім’ю

Четвер- право на освіту

П’ятниця – право на життя, на здоров’я.

Кожного дня роботу було спрямовано з урахуванням  вікового аспекту, з використанням цікавих завдань, вправ, дидактичних ігор  морального  напрямку, занять, читання  творів В.Сухомлинського.

З   батьками  було  проведено анкетування  та  тестування з даної  теми, підготовлено папки-пересувки.

На завершення  Тижня  правового виховання в кожній  групі  було підведено  підсумки, та підготовлено  звіти.

Діти  молодшої  групи провели розвагу – гру  «Твої права – дитино». Отримавши посилку з Нової пошти  з  цікавістю  розглядали речі, принесені кур’єром: іграшка – сердечко, яскраве іграшкове сонечко, казковий будинок,  качка з каченям  свої  фотографії  та  листівки. По закінченню  розваги діти  зробили  фото-знімок для групового альбому «Я – росту»  та  отримали  в  подарунок  емблеми – знаки  із  зображенням  прав дитини.