Співпраця з Європейським Союзом

Дата: 21.11.2023 10:24

У червні 2023 року Українська сторона розпочала приєднання до програми Interreg Europe, що фінансується Європейським Союзом, яка направлена на покращення управління співробітництвом через посилення спроможності суб’єктів, удосконалення наявних інструментів, формування спільних рішень для протидії викликам у реалізації політики згуртованності Європейського Союзу.

Співпраця партнерів відбувається в рамках таких цілей політики згуротованності:

✅ Більш розумна Європа (інноваційний потенціал, конкурентноспроможність малого та середнього бізнесу, цифровізація);

✅Більш зелена Європа (енергоефективність, розумні енергетичні системи, зміна клімату, управління водними ресурсами, циркулярна економіка, природа та біорізноманіття, міська мобільність з нульовим рівнем викидів вуглецю);

✅Більш соціальна Європа (ринки праці, охорона здоров’я, культура та туризм, освіта, інтеграція громадян третіх країн);

✅Більш з’єднана Європа (сталі транс’європейські транспортні мережі (TEN-T), стала мобільність);

✅ Європа ближча до громадян (інтегрований розвиток міст та територій за ежами населених пунктів).

24 листопада 2023 року о 10:30 год. Секретаріат КМУ разом з Органом управління Програми організовують проведення інформаційного дня в онфлайн-форматі з метою популяризації можливостей Програми та сприяння активній участі українських парнерів. Ураховуючи, що вже з наступного року українські учасники зможуть доєднатися до можливостей Програми, вже на цьому етапі максимально поширюємо інформацію про Програму, кращі практики, рекомендації та умови участі.

Ураховуюче зазначене, поширюємо серед зацікавлених учасників Google-форму, розміщену за посиланням https://tinyurl.com/3v8tv7x2