ГІДНІСТЬ ТА СВОБОДА ВПИСАНІ В ГЕНЕТИЧНИЙ КОД УКРАЇНЦІВ НАВІКИ!!!

Дата: 21.11.2023 15:32

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, саме цього дня розпочалися дві доленосні для країни події, що стали історичними віхами вже новітньої незалежної України.

2023 рік - Україна удев’яте долучиться до Всесвітнього Дня Гідності з 21 листопада до 10 грудня.

Уже другий рік поспіль День Гідності та Свободи відзначається на тлі повномасштабного вторгнення рф, яке розпочалося 24 лютого 2022 року.

Україна щодня доводить, що гідність та свобода сильніші за підлість і терор. Агресор може спробувати лишити нас світла чи тепла, захопити наш дім, нашу землю, але йому не забрати в українців ані Гідність, ані Свободу, - бо гідність та свобода вписані в генетичний код українців навіки!

З вірою в звитяжний дух наших захисників, з розуміння української ментальності, з бажанням осягнути віковічну історію нескореного українського народу учні закладів освіти Царичанської селищної ради провели цього дня інформаційно-просвітницькі заходи: «Що є Гідність ? — це про цінність людини, про віру в себе й інших; це про чесність та повагу….»

Діти обговорювали безліч питань: і про плекання цих якостей у собі та готовність відстоювати те, що є правильним, і про нашу неповторну Україну, про її символи та традиції українського народу, і про бажання як найскоріше мирного життя…..

Співпраця вчителів та класоводів і класних керівників сприяла поглибленню знань ліцеїстів про етапи нашого державотворення, усвідомленню важливості подій Майдану та Революції гідності для майбутнього України.

Пам’ять про героїв Небесної Сотні та героїв сьогодення, які своєї жертовністю засвідчили одвічне прагнення українців жити у вільній демократичній державі, було вшановано хвилиною мовчання.

Гідність — життєвий орієнтир, тому так важливо допомагати дітям плекати усвідомлену гідність.

Гідність об’єднує нас у протистоянні російським окупантам. Діти, зараз як ніколи, розуміють, що ціна нашої свободи – надто висока.

І пам’ятати про це потрібно завжди, бо саме ВІЛЬНІ ТВОРЯТЬ СВОБОДУ💙💛!!!