Дата: 22.11.2023 15:37

Селищний голова Геннадій СУМСЬКИЙ і депутат Дніпропетровської обласної ради Гошгар МУХТАРОВ провели прийом громадян.

На прийомі побувало 5 осіб, які зверталися з приводу надання консультації у вирішенні особистих і робочих питань.

Розглянуто 4 особисті звернення за допомогою на лікування: двоє мешканців з с. Михайлівка, двоє – із сел. Царичанка.

Прийнято робоче питання щодо поповнення матеріальної бази КПНЗ «Дитяча мистецька школа» ( за зверненням директора закладу Ромашко О.О.).

Усі питання обговорено під час прийому громадян та доручено службам відповідно до виконання ними своїх функціональних обов’язків взяти під контроль їх виконання, надано роз’яснення та консультації.

За матеріалами прийому громадян