07 грудня 2023 року, 09:10

Дата: 07.12.2023 09:10

ВІТАЮ, ГРОМАДО!

Щодо безпекової ситуації на Дніпропетровщині.

За ніч ворог обстріляв Нікополь з артилерії. Цього разу обійшлося без руйнувань та постраждалих.

В інших громадах області було спокійно.

Сьогодні у своєму зверненні також хочу привітати з професійним святом своїх колег.

Вітання з Днем місцевого самоврядування в Україні приймають працівники місцевого самоврядування та депутати усіх рівнів.

Висловлюю вдячність за роботу на благо Царичанської територіальної громади, за відстоювання її потреб та інтересів. Ми робимо одну справу, у нас спільна мета – добробут мешканців громади.

На сьогоднішній день викликів та випробувань все більшає, але за будь-яких умов ми працюємо командно, на єдиний результат. Дякую за злагодженість і порозуміння. Підтримка військових чи внутрішньо переміщених осіб, продовження розвитку громади, вирішення щоденних питань триває постійно.

Я дякую усім колегам, працівникам установ, закладів громади, які долучилися до збору коштів для для в/ч А4952. З цією військовою одиницею наша громада співпрацює з моменту створення військової частини. Неможливо переоцінити те, що роблять для нашого захисту воїни, але ми в змозі допомогати їм і закривати, хоча б частково, їхні потреби. Цього разу суму в розмірі 150 000 грн спрямували на запасні частини для бойової техніки.

Такі акції ми проводили неодноразово. Відповідно до наданих від військових частин запитів придбано:

▪️зарядна станція Есо для протитанкових ракетних комплексів для св/ч А7014 - 37 700 грн;

▪️запасні частини для ремонту квадроциклів для в/ч А3283 – 30 000 грн;

▪️морозильні камери (2шт) для в/ч А4952– 27 600 грн;

▪️запчастини для ремонту автомобіля Mitsubishi Pajero для в/ч А4743 - 20 000 грн;

▪️металевий колючий дріт (100 м) для в/ч А4952 – 7420 грн;

▪️тканина для плетіння сіток (підкладочна, спанбокс) – 9660 грн;

▪️журнали для в/ч А4952 (журнал обліку бойової підготовки роти – 6 шт., журнал обліку бойової підготовки взводу 20шт.) – 5740 грн;

▪️комплекти засобів зв’язку (3 шт) для батальйону спеціального призначення «Донбас» в/ч А3035 – 84000 грн.

Останній збір ми приурочили до дня місцевого самоврядування. Плануємо продовжувати допомогати військовим. Впевнений, що маленькі кроки ведуть до нашої великої Перемоги.

Бажаю (вітання і від наших захисників) у день професійного свята від щирого серця усім, хто працює на благо громади, міцного здоров’я, достатку, благополуччя, святкового настрою та родинного затишку!

Селищний голова Геннадій СУМСЬКИЙ