СТАРТУВАВ ІІ ЕТАП «ШКІЛЬНИХ ІГОР- 2023-2024 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ»

Дата: 08.12.2023 10:23

В рамках загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч», з метою залучення школярів до систематичних занять фізичними вправами, формування у них лідерських якостей через спорт, психоемоційної підтримки та налагодження соціальних контактів організовано проведення Шкільних ігор

серед учнів ЗЗСО Царичанської селищної ради.

Пліч-о-пліч - фізична активність, яка є важливим фактором формування, збереження та зміцнення здоров’я наших дітей.

7 грудня 2023 року за першість змагалися юні футболісти 2012-2014 р.н.⚽️⚽️⚽️⚽️

У змаганнях з футзалу взяли участь команди Царичанського, Бабайківського, Прядівського, Преображенського ліцеїв Царичанської громади. Змагання відбулися за коловою системою: кожен з кожним. Першу гру зіграли команди з Бабайківки та Преображенки, наступна гра: Прядівка –Царичанка, третя - Царичанка – Преображенка, четверта : Бабайківка –Прядівка, п’ята гра: Прядівка – Преображенка. Остання гра була між командами Бабайківки та Царичанки.

У результаті місця розташувалися наступним чином – ІІІ 🥉місце посіла, команда Преображенського ліцею, 🥈ІІ місце команда Прядівського ліцею і 🥇переможцем змагань, стали юнаки Царичанського ліцею.

Команди, нагороджені 🏆кубками, гравці отримали грамоти. Юнаки Бабайківського ліцею, нагороджені грамотами за активну участь у змаганнях.

#ЦаричанськаОТГ_sport