Відбувся 🏆кубок пам'яті Світлани Конюхової(Костенко)

Дата: 10.12.2023 18:53

9 грудня в приміщенні ДЮСШ пройшов кубковий турнір з волейболу серед жіночих команд пам'яті випускниці Царичанської ДЮСШ, Світлани Конюхової(Костенко).

У змаганнях взяли участь чотири команди: "УРА" м Дніпро, "Пантери" смт Магдалинівка та дві команди Царичанки.

Змагання пройшли в дружній та дуже сімейній атмосфері. Змагалися всі, хто так чи інакше були знайомі із Світланкою. Всі присутні стали свідками справжнього свята волейболу🏐🏐🏐, грали завзято і від душі.

Завершився турнір перемогою однієї з Царичанський команд, а саме Царичанка - 1! 🌟Друге місце виборола Царичанка -2, бронза дісталася "УРА" м Дніпро і четверте місце посіла наймолодша команда " Пантери" Магдалинівка! Переможці нагороджені перехідним кубком, кожен учасник турніру пам'ятними медалями🏅. Кращі гравці нагороджені грамотами та солодкими подарунками.

Дуже приємно були здивовані учасники смаколиками та частуванням від Людмили Володимирівни Костенко🫶.

Всі учасники турніру висловлюють щиру подяку організатору турніру та всім причетним і небайдужим до волейболу громадянам!! Особиста подяка Костенко Людмилі Володимирівні, Андрію Сумському! Особлива подяка Ткаченку Сергію за суддівство!

Всі учасники вшанували пам'ять Світланки і обов'язково приїдуть позмагатися наступного разу!!!

#ЦаричанськаОТГ_sport