Дата: 11.12.2023 16:04

ШАНУЙСЯ, ПІКЛУЙСЯ, ВАКЦИНУЙСЯ!

Міністерство соціальної політики України проводить масштабну інформаційну кампанію щодо важливості вакцинації, спрамованої на аудиторію людей віком старше 60 років, у контексті проєкту " Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» (2022-2027 рр.), що здійснюється USAID.

Мета проєкту USAID полягає у зміцненні спроможності Уряду України попереджувати, виявляти та реагувати на загрози громадському здоров’ю, забезпечити виконання критично важливих функцій громадського здоров’я в кризовий період та захистити здоров’я усіх українців, у тому числі вразливих та маргіналізованих груп, а також розширювати та забезпечувати послуги з охорони психічного здоров’я для населення, що зазнало впливу війни.

Проєкт фінансується американським народом через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується організацією Пакт у партнерстві зі Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss TPH), Оверсіз Стратіджик Консалтінг (OSC), Європейським інститутом політики громадського здоров’я (ЄІПГЗ) та за участю Шкіл громадського здоров’я Університету Темпл, Університету Дрексель та Федерацї охорони здоров’я Філадельфії (Temple/Drexel/HFP), а також громадської спілки «Коаліція за вакцинацію».