Завершився другий етап змагань в рамках загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч»

Дата: 21.12.2023 16:34

Сьогодні, 21 грудня 2023 року, завершився другий етап змагань в рамках загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч»

За звання кращих боролися юнаки-волейболісти 2007-2009 р.н. У змаганнях🏐 взяли участь чотири команди Царичанської громади: Царичанський, Бабайківський, Преображенський та Прядівський ліцеї.

Змагання традиційно відбулися за коловою системою: «кожен з кожним». Загалом було зіграно шість ігор. У запеклій боротьбі команда Царичанського ліцею здобула💪 три перемоги, дві - у Прядівського ліцею, одна перемога у Бабайківського ліцею та «нуль» у Преображенського ліцею.

У результаті місця розташувалися наступним чином: ІІІ місце посіла команда Бабайківського ліцею, ІІ місце - команда Прядівського ліцею і переможцем змагань стали юнаки Царичанського ліцею.

Команди, нагороджені 🏆кубками, гравці отримали грамоти. Команда Преображенського ліцею нагороджена грамотами за участь у змаганнях.

🌟Бажаємо всім доброго здоров’я та майбутніх спортивних перемог!

#ЦаричанськаОТГ_sport