Дата: 22.12.2023 09:38

📝Царичанська громада відібрана для імплементації проєкту "Relif to Protect (R2P)"- Проєкт з удосконалення механізмів захисту та ПЗПСП (психічного здоров'я та психосоціальної підтримки) дітей, підлітків та їхніх сімей, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні"

Цей проєкт реалізуєтья Plan International спільно з двома українськими організаціями громадянського суспільства - Допомагати легко! Друзі БФ "Помагаєм" та БФ Голоси дітей .

В межах проєкту планується надання низки послуг та гуманітарної допомоги у відповідності до визначених потреб громади, а саме:

➡️ Видача багатоцільової грошової допомоги найбільш вразливим верствам населення з числа представників місцевої громади (у відповідності до Наказу Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих триторій України №309 від 21.12.2022 року) та внутрішньо переміщених осіб.

➡️Надання групових та індивідуальних послуг ПЗПСП.

➡️ Здійснення соціального супроводу (кейс-менеджменту).

➡️ Укріплення понтенціалу місцевих спеціалістів зі сфери захисту дітей, охорони ПЗПСП та соціальної сфери.

➡️Інформаційні компанії з актуалізації питань захистудітей та охорони ПЗПСП.

Представництво Організації План Інтернешенал високо цінує проактивністьта Царичанської громади та залученість в процесі оцінки та висловлює надію на впровадження успішної співпраці та координації у процесі покращення благополуччя місцевих мешканців.