Царичанська громада вітає з світлим святом - РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дата: 25.12.2023 09:14

Шановні жителі громади!

Царичанська громада вітає вас з світлим святом - РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Різдво війна не відміняла, але його зустрічати будуть по різному... Ні, не тому що змінилась дата, а тому що війна по різному доторкнулася до людської душі.

Одні будуть святкувати за святковим столом гучною родиною, і це добре, що усі найдорожчі поруч. Одні сидячи біля вікна, вдивляючись на небо, вестимуть розмову з сином, який ангельськими крильми обійматиме рідних людей, зірочкою світитеме, зігріваючи їхні серця. Інші слізно молитимуться до усіх святих, щоб повернулися з полону діти... А інші, як і кожен день в напрузі і тривозі на дзвінок жаданий: "Все добре, я ЖИВИЙ'', надалі будуть молитися і слізно благати Бога захисту своїх дітей, які там на усіх фронтах тримають оборону...

У нас одна мрія - одна на всіх - щоб скоріше все закінчилося. Щоб настав МИР в нашій країні... Щоб ожили вулиці в наших містах і всі повернулися додому. Ми обов'язково витримаємо. У нас вистачить сил, терпіння і нервів.

З Різдвом Христовим! Нехай це свято подарує добро та спокій. Бажаю, щоб у кожному вашому домі не гас вогонь добробуту, щоб кожне серце було зігріте любов’ю та надією!

Дякуємо ЗСУ за можливість зустрічати свята!

Віримо у нашу Перемогу🇺🇦!

Селищний голова Геннадій Сумський