ВІРИМО, ЩО УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ, А УКРАЇНСЬКА ПІСНЯ ДОПОМОЖЕ!

Дата: 29.12.2023 09:48

"А найкращий празник - наша Перемога! Радуйся,ой, радуйся, земле - ЗСУ переможе!" Під таким гаслом 27 грудня відбувся концерт в Могилівському геріатричному пансіонаті, присвячений Різдвяним і новорічним святам.

Святкову програму🥰 для мешканців пансіонату, де знайшли свій притулок і чимало переселенців, підготували колектив ансамблю народної пісні " Дівчата"👩‍🦰👵👩‍🦰 клубу за інтересами "Надія" ККЗ "Центр культури та дозвілля" Царичанської селищної ради ( керівник Олена Сульжик) спільно зі своїми колегами - самодіяльними артистами, внутрішньо переміщеними особами з Донецької області, Ігорем Єлизаровим та Людмилою Теренею.

Що найвагомішого,найпотрібнішого може зробити артист, зокрема, співак і музикант,💃 за нинішніх обставин? Він може бути культурним, співочим волонтером, щоб через українську пісню, яка лікує серця і душі, 👍надихати людей до життя, підтримати їх в такий важкий час, вселити віру,надію, оптимізм.💯

Саме така атмосфера - піднесення духу - і панувала на святковому заході. Позитивна енергія глядачів,їх сприйняття та бажання артистів нести радість і добро в зал, об" єднались в одну спільну єдину хвилю.Тож були задоволені як присутні, так і артисти.

ВІРИМО, ЩО 🇺🇦 ПЕРЕМОЖЕ, А УКРАЇНСЬКА ПІСНЯ ДОПОМОЖЕ!