Спортивні новини тижня

Дата: 13.01.2024 17:48

12 січня 2024 року відбулася атестація вихованців секції «Дзюдо» тренера -викладача Василя Крамаренка.

Захід відбувся за участі професійної судійської комісії. Спортивну майстерність оцінювали і ветерани спорту дзюдо та самбо Лісняк Олександр та Різник Сергій.

Атестація проводилась згідно контрольних нормативів на «білий пояс», затверджених Федерацією Дзюдо України, які передбачають спеціальні вправи та прийоми дзюдо, ряд фізичних вправ, що необхідні для цього виду спорту.

Отримання кваліфікаційного сертифікату, зі слів директора ФСК «Мир» Миколи Псарьова, дасть можливість спортсменам нашої громади і надалі продовжувати підвищувати свій рівень і, в перспективі, приймати участь у регіональних і всеукраїнських змаганнях.

Ми вітаємо дзюдоїстів, які успішно склали нормативи і отримали кваліфікаційний рівень 6-КЮ (білий пояс). Атестацію пройшли:

Проскурня Артур

Рибалка Аслан

Жадан Вадим

Кристаль Артем

Головко Назар

Миргородський Ярослав

Бутенко Нікіта

Крамаренко Дарія

Миргородський Кирил

Майструк Назар

Учасники спортивного заходу були нагороджені грамотами та солодкими подарунками.

🌟Поздоровляємо наших юних борців з такою важливою спортивною сходинкою. Бажаємо м’якого татамі, сили духу та спортивних перемог у мирній Україні!